MOCDOBRE.CZ

Nakupujte výhodně dámskou a pánskou kosmetiku, doplňky pro muže a drogerii! Jsme dovozci značky Brut. Na českém trhu fungujeme již více než 25 let. Velmi levná doprava nebo i doprava zdarma!

HODNOCENÍ VAŠÍ SPOKOJENOSTI

HEURÉKA - OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY
Prosíme, ohodnoťte nás! Za 10 dní od vytvoření objednávky Vám přijde od Heuréky jednoduchý dotazník. Seznam.cz jej pravděpodobně přesune do hromadné pošty.

Pokud jste nebyli spokojeni nebo máte připomínku či nápad, kontaktujte nás:
Zákaznická linka: +420-732-579-881
E-mail: info @mocdobre.cz

Nové zboží

Persil All In On, tablety do myčky - 28 ks

160,00 Kč
Persil All In On, tablety do myčky - 28 ks. S originálními tabletami do myčky nádobí All-In-One budete mít jiskřivě čisté nádobí. Díky svým skvělým výkonům bude nádobí zářit a Vaše myčka bude čistá.
Nové
persil9

Paclan Color Absorber, ubrousky proti zabarvení prádla - 15 ks

59,00 Kč
Paclan Color Absorber, ubrousky proti zabarvení prádla - 15 ks. Color Absorber chrání Vaše prádlo před zabarvením tím, že absorbuje přebytečné barvy z tkaniny. Balení je pro 15 praní.
Nové
ubousky

Old Spice Fresh High Endurance, tuhý deodorant - 63 g

76,00 Kč
Old Spice Fresh High Endurance, tuhý deodorant 63 g. Originální vůně, zvýšená účinnost a dlouhotrvající ochrana proti odéru potu. Sofistikovaná vůně koření a čerstvá vůně čistých citrusů.
Nové
os-fresch

Old Spice Pure Sport High Endurance, tuhý deodorant - 63 g

76,00 Kč
Old Spice Pure Sport High Endurance, tuhý deodorant 63 g. Originální vůně, zvýšená účinnost a dlouhotrvající ochrana proti odéru potu.
Nové
os-pure

Nejprodávanější zboží

Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies, parfém - 7,5 ml

3460,00 Kč
Diamanty & rubíny od Elizabeth Taylor. Raritní dámský parfém s nezapomenutelnou vůní. Spojuje sladkou vůni šeříku, růže s broskví, orchideje, jantaru a vanilky. Poprvé byl představen v roce 1993. Evokuje ryzí ženskost, ...

Ralph Lauren Polo pánská kožená peněženka černá

1680,00 Kč
Ralph Lauren Polo pánská kožená peněženka v černém provedení s 4 praktickými přihrádkami na doklady nebo kreditní karty.

Columbia pánská kožená peněženka tmavě hnědá

1480,00 Kč
Columbia pánská kožená peněženka tmavě hnědá šesti přihrádkami na doklady a platební karty. Peněženka je zabalena v praktické dárkové krabičce.

Tommy Hilfiger pánská kožená peněženka černá

1480,00 Kč
Tommy Hilfiger pánská kožená peněženka černá. Má jednu velkou kapsu na bankovky, 6 kožených a 4 plastové přihrádky na doklady nebo kreditní karty. Nená kapsičku na drobné. Peněženka je balená v luxusní krabičce.