praniTaky patříte mezi ty, kteří stále tápou v tom, jaký prací prostředek zvolit pro praní prádla? Každý má jiný názor, v televizních reklamách doporučují stále něco nového. Pak nemá být člověk zmatený. Hlavní výběr však spočívá ve dvou kritériích.

A jaká ta kritéria jsou?

  1. forma prášku - prášek či tekutina
  2. vlastnosti prádla - barva, teplota praní

Prací prášek

Klasický prací prášek je vhodný pro praní dosti znečištěného prádla. V porovnání s tekutým prostředkem na praní je prací prášek určitě vhodnější pro praní a odstraňování skvrn. Pro srovnání tekutého gelu a pracího prášku byly vyvinuté různé testy a vždy zvítězil v účinnosti praní a odstranění skvrn prací prášek.

Chcete, aby Vám Vaše bíle prádlo vydrželo co nejdéle čisté a zářivě bílé? Pak i tehdy perte v pracím prášku.

Tekutý prostředek

Tekutý prací prostředek, neboli prací gel zvolte tehdy, pokud chcete zachovat barvu prádla, a to především sytě červenou nebo černou. V tekutých prostředcích totiž chybí agresivní bělidla, které mají za následek blednutí barev. V případě, že prádlo budete mít dosti znečištěné, pak Vám ale tekutý prostředek na vyprání stačit nebude. Chcete-li přesto použít na velmi znečištěné prádlo tekutý prostředek, pak ho nalijte zvlášť na skvrny a poté ještě do pračky.

Aviváž

Pro krásnou vůni můžete použít mimo pracího prášku ještě aviváž. Aviváž Vám zaručí překrásnou vůni prádla a usnadní Vám žehlení.

Všechny tyto výše zmíněné prací potřeby i další najdete v našem e-shopu, proto neváhejte naše stránky navštívit, vybrat si zboží a objednat!

Poštovné zdarma

Objednejte si u nás zboží v částce 999,- a výše a od nás dostanete bonus v podobě poštovného zdarma!