finish prasek tabletyMyčka na nádobí je součástí téměř každé domácnosti v dnešní době. Ti, co myčku na nádobí doma ještě nemají určitě zvažují, jaké klady myčka na nádobí přinese do jejich domova.

Jak myčka na nádobí pracuje?

Myčka se stala jedním z žádaných pomocníků našich kuchyní. Myčky na nádobí myjí proudem horké rozprašované a rozstřikující se vody se saponátem. Tím se rozpouštějí a smývají nečistoty z nádobí. Dále je nádobí několikrát oplachováno od zbytků nečistot a mycích prostředků. Nakonec po odčerpání vody z myčky nastává sušení nádobí. Po tomto procesu stačí nádobí jen vyndat a uklidit.

Ušetříme s myčkou na nádobí?

Zajímá Vás, jestli lze díky myčce na nádobí ušetřit peníze?
Vzhledem k tomu, že myčka na nádobí nám šetří nejen čas, ale šetří nám i množství spotřebované vody a množství spotřebované energie, pak můžeme s klidem na duši zkonstatovat, že ano. Díky myčce na nádobí ušetříte peníze!

Aby myčka na nádobí byla úsporná, musíme před jejím pořízením brát ohled na údaje na energetickém štítku:

  • spotřeba vody - 6-12 litrů vody na jeden cyklus
  • spotřeba energie - do 1 kWh (označení A+++),
  • hlučnost - maximálně do 45 dB
  • velikost - o šířce 60 cm pro 12 sad nádobí, o šířce 45 cm pro 9 sad nádobí

Jakou finanční úsporu nabízí myčka na nádobí?

Ve srovnání s ručním mytím nádobí ušetříte díky myčce na nádobí cca 1500 korun ročně. A to už se vyplatí, co říkáte? Jelikož se ceny energií šplhají stále výš a výš, je třeba opravdu každou korunu hlídat.

Jaké prostředky do myčky na nádobí?

Rozhodli jste se pro pořízení myčky? Máte myčku na nádobí již doma, ale nevíte si rady, jaké přípravky do myčky na mytí nádobí koupit, aby byly opravdu kvalitní a účinné?
V e-shopu mocdobre.cz můžete nakoupit z pohodlí Vašeho domova kvalitní prostředky na mytí nádobí za příznivé peníze! Již nemusíte chodit po obchodních řetězcích,vybírat prostředky do myčky a obávat se, že Vám nádobí opět neumyjí řádně. V naší nabídce najdete prášky do myčky, gely do myčky a vůně do myčky. U nás nakoupíte opravdu vše potřebné pro mytí nádobí v myčce!

Velký výběr nejen prostředků do myček nádobí, ale i další sortiment pánské a dámské kosmetiky, péče o zuby, prostředků na praní, čistících prostředků a doplňkového sortimentu najdete na našich stránkách.