persil1Při nákupu pracích prostředků chceme koupit kvalitní a levné zboží. Ne vždy se vracíme spokojení. To, že jsme koupili nekvalitní prací prostředky zjistíme během používání, kdy musíme dávat větší množství do pračky a nejsme spokojeni s kvalitou vyprání.

 

Snadnou pomoc nabízí internetový prodej, kde nakoupíme kvalitní prací prášek vyrobený pro západoevropský trh. V čem je rozdíl?

Jiné složení pracího prášku

Již několik let se na internetu diskutuje o tom, jestli české prací prášky jsou stejně kvalitní jako německé prací prášky. Zkušenosti zákazníků jasně ukazují, že výrobky pro německý nebo západoevropský trh jsou kvalitnější. Jsou to sice subjektivní názory uživatelů, ale kdo by koneckonců měl být lepším hodnotitelem než zákazník?

Výsledky praní odrážejí rozdílné složení srovnatelných výrobků, kdy ty německé mají vyšší podíl účinných látek. Díky tomu lze snížit dávkování a ve výsledku ušetřit.

Výrobci pracích prášků

Podle zjištěných informací se výrobci k tomuto faktu vyjadřují poněkud zdráhavě a záměrně mlží. V první řadě se výrobky určené pro jednotlivé trhy nepatrně liší v názvech, takže nelze stoprocentně porovnat dva v názvu identické výrobky, a tak určit kvalitu každého z nich. Za druhé, výrobci často arumentují tím, že složení výrobků určených na různé trhy odpovídá zvyklostem a preferencím cílových zákazníků, které se například odráží ve složení konzumovaných jídel. Složení jídla vyžaduje rozdílné účinné látky pro odstranění skvrn způsobených takovým jídlem.

Nákup kvalitních výrobků

Jelikož moc dobře víme, že kvalita je u našich zákazníků na prvním místě, nabízíme v našem eshopu www.mocdobre.cz jen kvalitní a prověřené zboží.

Objednejte nad 1.999 Kč a máte dopravu zdarma.

Akce pro Brno a Zlín - při nákupu nad 999 Kč přivezeme zboží do 15 km zdarma.