dove logoOblíbená vlasová kosmetika značky Dove, a to ve špičkové kvalitě přípravků vyrobených pro západní Evropu a za bezkonkurenční ceny. Jste-li příznivcem jedinečné vůně přípravků Dove, pak vás nabízené šampony a kondicionéry nadchnou.

Šampony Dove

Málokterá žena má bezproblémové vlasy, protože dnešní životní styl a okolní životní prostředí přirozené dobré kvalitě vlasů neprospívá. Opakované barvení vlasů, jejich vystavování zakouřenému prostředí nebo městskému nezdravému vzduchu jim ubírá na lehkosti a přirozeném lesku.

Každý typ vlasů vyžaduje jiný druh péče a tomu je přizpůsobeno složení jednotlivých šamponů značky Dove.

Šampon pro barvené vlasy

Šampony pro barvené vlasy obsahují pěsticí látky, které pomáhají udržovat plnost a stálost barvy a také dodávají vlasům potřebné živiny. Šampon Dove pro barvené vlasy navíc obsahuje UV filtr, který nedovolí škodlivým paprskům UV záření narušovat nanesenou barvu. Předchází tak předčasnému odbarvování.

Šampon pro roztřepené konečky vlasů

Roztřepené konečky vlasů znepokojují nejednu ženu (i muže) s dlouhými vlasy. Koho tento problém trápí a nechce si nechat každý měsíc zastřihávat vlasy, musí sáhnout po kvalitní péči. Šampon Dove na roztřepené konečky vlasů obsahuje Active Sealing Serum, díky němuž jsou vlasy po umytí lesklé se zacelenými konečky.

Šampon pro poškozené vlasy

Poškození proteinových vláken napravuje Fibre Active Technology a dalšímu poškozování pomáhá předcházet. Šampon Dove pro poškozené vlasy obsahuje navíc Micro Moisture Serum, které vyživuje vlasy a zanechává je lesklé a zdravé.

Kondicionéry Dove

Pro komplexní péči o vaše vlasy použijte na závěr mytí kondicionér Dove s vyživujícím olejem. Arganový olej dodává vlasům potřebnou výživu, ale nezanechává pocit mastnoty.

Nákup na MocDobre

Objevte širokou nabídku na MocDobre a nakupujte výhodně kvalitní výrobky určené pro západoevropský trh!