softaln-3xMilujete vůni čistě vypraného prádla? Zbožňujete možnost vyzkoušet novou aviváž a finální nadšení opadá, když zjistíte, že vůně z aviváže dlouho nevydrží?

Pokud i Vy jste zažili zklamání z aviváže a máte chuť aviváž přestat používat, pak nezoufejte a vyzkoušejte aviváže značky Softlan!

Kvalitní prostředky do pračky

V našem e-shopu mocdobre.cz nakoupíte opravdu kvalitní prostředky do pračky. Pokud chcete mít své prádlo dokonalé vyprané, vyzkoušejte nejen naše aviváže, ale i prací prostředky.

K čemu slouží prací prostředek a aviváž?

  • Prášky na praní v jakékoliv formě (prášek, gel, kapsle, tablety) se do pračky vkládají pro snadnější vyprání prádla
  • Aviváž napomůže prádlu vrátit měkkost, odstraní antistatický náboj, dodá prádlu svěží vůni a usnadní žehlení

Aviváž Softlan

Láká Vás vyzkoušet novou aviváž, která dodá Vašemu prádlu příjemnou svěžest a vůni? Objednejte si z našeho e-shopu mocdobre.cz aviváž značky Softlan a už nikdy nebudete chtít jinou. Aviváže Softlan jsou vyrobeny pro západoevropský trh, po prvním vyprání poznáte rozdíl.
Aviváže nabízíme v několika variantách, na své si přijdou maminky s miminky i ženy, které milují vůni jara, vanilky či vůni svěžího vánku.

Čistící prostředky

Budete nakupovat prostředky do pračky včetně aviváže? Podívejte se doma, zda Vám neschází i čistící prostředky či další zboží z našeho e-shopu, jako je například dámská a pánská kosmetika nebo přípravky do myčky.
Nakupujte z pohodlí domova za příznivé ceny a ušetřený čas a peníze věnujte své rodině.

Doprava zdarma

V případě, že u nás nakoupíte v hodnotě minimálně 1999,-, pak od nás získáte dopravu zcela zdarma. Pokud máte nákup v nižší hodnotě, pak doprava činí prostřednictvím zásilkovna.cz 54,-, balík na poštu -70,- a balík do ruky - 75,-.