girlKaždý z nás se potí. Někdo více, někdo méně, ale snad již každý zažil ten pocit, kdy cítil pach potu více než kdy jindy. Proti potu se dá bojovat různými přípravky,ať už antiperspiranty nebo deodoranty, různými parfémy a spreji. V lékárnách můžete dokonce koupit speciální masti proti nadměrnému pocení.

Jedinci, kteří se potí nadměrně a můžou trpět i tzv. hyperhidrózou vědí nejlépe, jaké to je, když se pach potu dere na svět přes oblečení. V domácím prostředí se lze častěji omývat či otírat různými vlhčenými ubrousky, co ale dělat na veřejných místech, v zaměstnání nebo autobusech? Antiperspirant nebo použití různých vůní může zabránit pachu, nelze se na to ale stoprocentně spolehnout.

Na kterých místech se nejčastěji potíme?

Z těla odvádějí pot potní žlázy, kterých máme v těle dva až tři miliony. Nejčastěji se potíme na čele, chodidle, dlaních a v podpaží. Jen pro zajímavost - na rtech potní žlázy zcela chybí.

Američané přišli na trh s novinkou, a to s antiperspiranty na poprsí. Ano, ženy s bujnějšími vnady mají problém s pocením pod prsy, možná i na prsou, umíte si ale představit mazat si na prsa antiperspirant?

Je antiperspirant na prsa účinný?

Jako vždy se trh v této otázce rozdělil na dva tábory. Jeden hovoří o antiperspirantech na prsa jako o reklamním triku, druhý jásá a chce novinku vyzkoušet.

Pro příklad, kosmetická firma Fresh Body se ptá, kolikrát máte mokré tričko na prsou právě od potu? Znáte tuhle situaci? Pak zajisté uvítáte přípravek Fresh Breasts (Svěží ňadra), jehož účinky jsou prý i vědecky dokázané.

Experti ale přípravku moc důvěry nedávají. Avšak člověk, který se potí více než je zdrávo se pokusí vyzkoušet všechny dostupné přípravky proti pocení.

Kvalitní přípravky proti pocení

Chcete nakoupit kvalitní přípravky proti pocení za super ceny a nechce se Vám chodit po drogériích nebo obchodních domech? Navštivte náš e-shop mocdobre.cz.

V nabídce našeho e-shopu najdete nejen pánskou a dámskou kosmetiku, ale i čistící prostředky, prostředky do pračky, přípravky do myčky a nechybí ani kvalitní káva.