Shopping cart 0 Ks Celkem 0,00 Kč
 x 

Nemáte v košíku žádné zboží!

Tipy pro Vás

Výsledky 1 - 12 z 13

Axe Dark Temptation, sprchový gel - 250ml

44,00 Kč
Pánský sprchový gel 250ml. Každý ví, že ženy nedokážou odolat čokoládě. Proč by také měly, když je tak dobrá. Axe Dark Temptation je vůně s jemným čokoládovým nádechem, která tě udělá pro 81% žen stejně tak ...

Axe Apollo, sprchový gel - 250ml

44,00 Kč
Apollo je typicky mužská a sofistikovaná, s chytlavou kombinací svěžího ovoce a šalvěje a s jemným dotekem pižma. AXE Apollo byl vytvořen pro muže, kteří chtějí vypadat, cítit se a vonět co nejlépe.

Axe Rise Up, sprchový gel - 250ml

44,00 Kč
Sprchový gel 250ml.

Axe Africa, sprchový gel - 250ml

44,00 Kč
Axe Africa sprchový gel probudí tvé divoké instinkty a připraví tě na další exotické dobrodružství. Tato vůně s citrusovo jantarovým aroma je vzrušující jako expedice na Saharu. Prostě vůně, která udělá šelmu z každé ...

Axe Excite, sprchový gel - 250ml

44,00 Kč
Lákavá, dřevitá vůně, která zaujme dívky na první setkání. Vyvinuto světově proslulými odborníky na vůně. AXE Excite kombinuje svůdnou směs kokosového ořechu, lískového oříšku a karamelu, které se vyvíjejí v sexy, ...

Axe Anarchy, sprchový gel - 250ml

44,00 Kč
Sprchový gel Axe Anarchy je kombinace svěží ovocné vůně a sladkého santalového dřeva a bílého jantaru. Axe Anarchy evokuje Axe vůni, která je neodolatelná a návyková.

Axe Anti-Hangover sprchový gel pro muže - 250 ml

44,00 Kč
Sprchový gel Axe Anti-Hangover obsahuje stimulující hořčík, kyslík a svěží citrusovou vůni. Vrátí Tě vrátí zpět do života a nezáleží na tom, jak divoká byla noc.

Axe Sport Blast 2v1, sprchový gel na tělo i vlasy pro muže - 250ml

44,00 Kč
Pánský sprchový gel 2 v 1 na tělo i na vlasy. Energizující sprchový gel, který Vás opět dostane do hry. Dermatologicky testováno.

Axe Black, pánský sprchový gel - 250ml

44,00 Kč
Zaujme svěží expresivní vůní, která podtrhuje čisté mužství. Axe Black sprchový gel dává pocit svěžesti a uvolnění. Pro dlouhotrvající pocit svěžesti!

Axe Dual 2v1, šampon a kondicioner - 300 ml

85,00 Kč
Šampon a kondicionér pro dokonale čisté a na dotek neodolatelné vlasy. Méně času ve sprše znamená více času pro Vás. Axe Dual 2v1, sprchový gel kondicioner s moderní dynamickou vůní.

Axe Dark Temptation šampon - 300 ml

85,00 Kč
Šampon pro dokonale čisté a neodolatelné vlasy. Axe Dark Temptation šampon s delikátní vůní směsi horké čokolády, jantaru a červeného pepře.

Axe Alaska, sprchový gel - 250ml

44,00 Kč
Sprchový gel Axe Alaska svojí příjemnou pěnou dokonale osvěží Vaši pokožku. Hydratační krém a přírodní vonné oleje, které jsou ve složení sprchového gelu dodají Vaší pokožce přirozenou jemnost. Přitažlivá a svůdná vůně.
Strana 1 z 2

Nejprodávanější

Novinky

Offcanvas Menu