Mýdla

Čistí, zjemňují a hydratují vaši pokožku. Tuhá nebo tekutá mýdla.

Výsledky 1 - 7 z 7

Dove Beauty Cream Wash, krémové tekuté mýdlo s pumpičkou - 250ml

47,00 Kč
Krémové tekuté mýdlo Dove jemně čistí Vaše ruce. Díky speciálnímu složení s ¼ hydratačního krému pomáhá udržovat Vaše ruce jemné a hladké. Praktické balení s pumpičkou pro pohodlné použití. 250ml

Dove Go Fresh Restore, krémové mýdlo - 100g

20,00 Kč
Krémová tableta Dove Go Fresh Restore s vůní modrého fíku s pomerančovým květem obsahuje ¼ hydratačního krému a zanechává pokožku celého těla vyživenou, čistou a osvěženou.

Dove Go Fresh okurka & zelený čaj, krémové mýdlo - 100g

20,00 Kč
Obsahuje ¼ hydratačního krému a jemné čistící látky a proto nevysušuje pleť jako běžné mýdlo. Díky kombinaci osvěžujících výtažků z okurky s extraktem zklidňujícího zeleného čaje zanechává Vaši pokožku příjemně ...

Dove Purely Pampering bambucké máslo a vanilka, krémové mýdlo - 100g

20,00 Kč
Krémové mýdlo Dove Purely Pampering s bambuckým máslem a vůní vanilky a ¼ hydratačního krému šetrně myje vaše ruce a tělo, zanechává pokožku vyživenou.

Dove Purely Pampering bambucké máslo a vanilka, tekuté mýdlo - 250ml

50,00 Kč
Tekuté mýdlo Dove Purely Pampering s bambuckým máslem a vůní vanilky a ¼ hydratačního krému šetrně myje vaše ruce a tělo, zanechává pokožku vyživenou. Pumpička zajišťuje pohodlné dávkování.

Dove Purely Pampering kokos a jasmín, toaletní mýdlo - 100g

20,00 Kč
Dove toaletní mýdlo s obsahem 1/4 hydratačního krému, kokosového mléka a výtažků z květů jasmínu. Udržuje přirozenou hladinu hydratace Vaší pokožky.

Palmolive Exotic orchid sprchový gel a mýdlo - kazeta

136,00 Kč
Palmolive Exotic Orchid sprchový gel a mýdlo obsahuje výtažek z orchidejí a zvláčňující mléko. Složení zanechává Vaši pokožku každý den jedinečně hladkou, jemnou a neodolatelnou na dotek. Dermatologicky testováno.