Výsledky 1 - 12 z 17

Gillette Sensitive Series, gel na holení - 200ml

79,00 Kč
Gel na holení pro citlivou pokožku s obsahem aloe a pro neuvěřitelně hladké oholení.

Gillette Classica, pěna na holení, 300ml

60,00 Kč
Bohatá krémová pěna na holení pro normální pleť. Snadno se aplikuje a roztírá, podporuje hladký skluz holícího břitu. Dovoz Itálie.

Gillette Mentolo, pěna na holení, 300ml

60,00 Kč
Směs speciálních lubrikantů z ní dělá ideální přípravu pro přesné, hladké a pohodlné oholení. Gillette Mentolo - hustá, krémová pěna na holení se svěží vůní. Dovoz Itálie.

Gillette Fusion ProGlide, gel na holení - 75ml

59,00 Kč
Hydratační gel na holení, obohacený o bambucké máslo a o zvláčňující a zvlhčující látky, které pokožku hydratují a snižují její podráždění. Díky důležitým složkám důkladně změkčí vousy a ochrání vaši pokožku při každém ...

Gillette Sensitive, pěna na holení - 300ml

60,00 Kč
Pěna na holení pro citlivou pokožku. Gillette Sensitive - hustá, krémová pěna na holení obsahující směs pěti speciálních lubrikantů. Ideální pro přesné, hladké a pohodlné holení.

Gillette Fusion Hydra Gel Ultra Protection na holení - 200ml

89,00 Kč
Extra ochranný komfortní gel na holení. Gel je obohacen o Aloe a o hydratační a lubrikační složky. Vytváří neviditelnou vrstvu chránící Vaši pokožku při holení.

Gillette Series osvěžující pěna na holení - 250ml

79,00 Kč
Revitalizační a osvěžující pěna na holení s kakaovým máslem.

Gillette Fusion Hydra pěna na holení - 200 ml

58,00 Kč
Hydratační pěna na holení, která obsahuje výtažky aloe vera a kakaové máslo. Chrání a zklidňuje Vaši pokožku a poskytuje neuvěřitelně komfortní pocit při holení. Je vhodná pro normální pokožku.

Gillette Mach 3 Irritation 5 Defense, pěna na holení pro podrážděnou pokožku - 200ml

79,00 Kč
Pěna na holení pro podrážděnou pokožku Gillette Series Irritation hydratuje pokožku, zklidňuje pokožku a zaručuje hladké a snadné oholení. Vhodné zejména pro muže s velmi citlivou pokožkou.

Gillette Mach3 Close & Fresh, gel na holení - 200ml

79,00 Kč
Gel na holení pro důkladné a osvěžující oholení. Speciální složení Close & Fresh s mentolem a eukalyptovým olejem Vás příjemně chladí, chrání a osvěžuje.

Gillette Mach3 Irritation 5 Defense, uklidňující gel na holení - 75ml

59,00 Kč
Gillette Mach3 Irritation 5 Defense, uklidňující gel na holení. Uklidňující gel pomáhá chránit před pěti příznaky podráždění po oholení.

Gillette Sensitive Series, gel na holení - 75ml

59,00 Kč
Gel na holení pro citlivou pokožku s obsahem aloe pro neuvěřitelně hladké oholení. Malé 75g balení je vhodné na cestování nebo na dovolenou.
Strana 1 z 2