antiperspirant-sweatingV momentě, kdy vybíráme vhodnou vůni do podpaží, pak zvažujeme nákup deodorantu či antiperspirantu. Někdo si řekne, že je to přeci jedno a někdo se zamýšlí, co si dá do nákupního košíku.

Stále se s kamarádkami nemůžete domluvit, co je vhodnější za přípravky proti pocení? Dělíte se na dva tábory, jedna skupinka je pro deodorant a druhá skupinka prosazuje antiperspirant? A je v nich vůbec nějaký rozdíl, ptáte se při debatě na konci? Ovšem, že ano.

Antiperspirant

Jedná se o přípravek, který Vás nejen navoní, ale i zabraňuje samotnému pocení. Největším pozitivem u antiperspirantů je to, že se stáhnou potní žlázy a tím dojde k uzavření vývodů potních kanálků. Obsahují i jemné parfémované složky, proto se nebudete díky antiperspirantu potit, ale zároveň se budete cítit svěže a voňavě.

Někteří lidé jsou však proti antiperspirantům a to především proto, že účinné látky, které potlačují pocení, jsou různé sloučeniny kovů a tím se můžou objevit i vážné zdravotní potíže.

Deodorant

Jde o kosmetický přípravek, díky kterému se budete cítit svěží. Deodoranty překrývají tělesný pach, který vzniká v podpaží, nemůžete od něj ale čekat, že pomůže s omezením pocení. V porovnání s antiperspiranty obsahuje více parfémovaných složek, ale chybí ty, které potlačují pocení.

Chcete koupit deodorant či antiperspirant?

Dochází vám doma antiperspirant nebo deodorant? Nechce se Vám ale chodit po obchodních domech a dokupovat zásoby? Nakupte si z pohodlí domova. E-shop mocdobre.cz nabízí kvalitní kosmetiku a drogistické zboží za velmi příznivé peníze.

Nakupte kvalitní kosmetiku

Na našich stránkách nakoupíte jen prověřené zboží, o kterém víme, že je kvalitní. Myslíte si, že je kvalita kosmetiky vždy na úkor ceny? Mýlíte se, i kvalitní zboží lze nakoupit za velmi nízké ceny.

Objednejte si zboží z našeho e-shopu nad 1.999 Kč a máte dopravu zdarma.