brut classic cl

Pánská Kosmetika Brut má po celém světě obrovskou popularitu. Existuje celá řada můžů, která výrobky Brut používá většinu svého života. V poslední době dochází k inovacím nejen produktů Brut, loga Brut ale i ke změnám názvů některých produktových řad.

gillette-mach3

Po holení je potřeba tvář ošetřit. Můžete použít kolínskou vodu nebo pro citlivější pokožku balzám. Kolínské vody jsou ideální nejen k desinfekci, zatažení a ošetření tváře, ale také jako vůně osobnosti každého muže. Balzám pro citlivou pokožku udržuje v rovnováze její přirozenou ochranou hydratační vrstvu. Vyživuje a uklidňuje pokožku po holení a uzamyká v ní vlhkost. 

barbasol 4

Holení vousů nemusí být nepříjemná záležitost, Vaše pleť nemusí být podrážděná. Stačí zvolit správnou techniku, kvalitní nástroje a kosmetiku, která vyhovuje Vašemu typu pleti. Hladce oholená tvář bez podráždění Vám dodá mladistvý vzhled a upravenost.

lenor PerfectPhoto.cz 2015-02-17 10-15-20

Proč použít vonící ubrousky do sušičky na prádlo? Díky těmto ubrouskům bude prádlo měkčí a snadněji se žehlí s příjemnou dlouhotrvající vůní. Ubrousky zabraňují vytváření statické elektřiny a chrání prádlo před muchláním.

Please publish modules in offcanvas position.