Pěny a gely na holení

Umožňují hladký skluz holicího strojku a tím i dokonalé oholení. Gel perfektně přilne k pokožce a zaručí výjimečně kvalitní oholení. Pro dokolnalé oholení je důležité použít změkčující a zvlhčující přípravek, který tvrdé vousy změkčí a připraví na holení.

Výsledky 1 - 11 z 11

Gillette Mentolo, pěna na holení, 300ml

60,00 Kč
Směs speciálních lubrikantů z ní dělá ideální přípravu pro přesné, hladké a pohodlné oholení. Gillette Mentolo - hustá, krémová pěna na holení se svěží vůní. Dovoz Itálie.

Gillette Sensitive, pěna na holení - 300ml

60,00 Kč
Pěna na holení pro citlivou pokožku. Gillette Sensitive - hustá, krémová pěna na holení obsahující směs pěti speciálních lubrikantů. Ideální pro přesné, hladké a pohodlné holení.

Gillette Series osvěžující pěna na holení - 250ml

79,00 Kč
Revitalizační a osvěžující pěna na holení s kakaovým máslem.

Gillette Fusion Hydra pěna na holení - 200 ml

58,00 Kč
Hydratační pěna na holení, která obsahuje výtažky aloe vera a kakaové máslo. Chrání a zklidňuje Vaši pokožku a poskytuje neuvěřitelně komfortní pocit při holení. Je vhodná pro normální pokožku.

Gillette Mach 3 Irritation 5 Defense, pěna na holení pro podrážděnou pokožku - 200ml

79,00 Kč
Pěna na holení pro podrážděnou pokožku Gillette Series Irritation hydratuje pokožku, zklidňuje pokožku a zaručuje hladké a snadné oholení. Vhodné zejména pro muže s velmi citlivou pokožkou.

Barbasol Soothing Aloe Thick & Rich, pěna na holení - 283g

77,00 Kč
Barbasol Soothing Aloe Thick & Rich, pěna na holení. Zklidňuje suchou pokožku. Hustá pěna maže a hydratuje i ty nejtvrdší vousy pro hladké, detailní a komfortní oholení. Speciální složení a kvalitní suroviny dělají ...

Barbasol Original Thick & Rich, pěna na holení - 64g

59,00 Kč
Barbasol Original Thick & Rich, pěna na holení. Hustá pěna maže a hydratuje i ty nejtvrdší vousy pro hladké, detailní a komfortní oholení. Speciální složení a kvalitní suroviny dělají Barbasol prémiovou pěnou na holení ...

Gillette Sensitive Series, gel na holení - 75ml

59,00 Kč
Gel na holení pro citlivou pokožku s obsahem aloe pro neuvěřitelně hladké oholení. Malé 75g balení je vhodné na cestování nebo na dovolenou.

Gillette Series revitalizační pěna na holení - 250 ml

79,00 Kč
Zvláčňující formule pomáhá chránit pokožku a umožňuje hladší oholení. Gillette Series revitalizační pěna na holení změkčuje a zvlhčuje pokožku během holení. Zlepšuje skluz holicího strojku na pokožce působením tří ...

Gillette Series Protection pěna na holení - 250 ml

79,00 Kč
Neuvěřitelně hladké oholení. Gillette Series Protection pěna na holení se speciálním složením 3X-Action s mandlovým olejem a změkčujícími hydráty. Bohatá ochranná pěna zajišťuje bezpečné a komfortní holení.

Gillette Fusion Proglide 2 in 1 Rasiergel Sensitive Ocean Breeze - 170 ml

135,00 Kč
Gillette Fusion Proglide 2 in 1 Rasiergel Sensitive Ocean Breeze - 170 ml. Gel na holení pro citlivou pokožku. Gillette Fusion Sensitive + péče o pokožku 2 v 1 vám přináší hladké oholení od začátku do konce. Díky ...