Výsledky 1 - 10 z 10

Axe Africa Deodorant Body Spray - 150ml

57,00 Kč
150ml pánský tělový deo spray s okouzlující vůní a dlouhém trvání. Hřejivá, náruživá a kořeněná vůně, plná tajemství. Pro sexy muže, kterým koluje v žilách dobrodružná krev.

Axe Apollo Deodorant Body Spray - 150ml

57,00 Kč
Vůně Axe Apollo je typicky mužská a sofistikovaná, s chytlavou kombinací svěžího ovoce a šalvěje a s jemným dotekem pižma. Axe Apollo byl vytvořen pro muže, kteří chtějí vypadat, cítit se a vonět co nejlépe.

Axe Dry Twist tuhý anti-perspirant - 50ml

48,00 Kč
Tuhý anti-perspirant pro muže. Vůňe Axe Twist začíná s čerstvými stopami citrusů, které udělají dobrý první dojem a pak jde více do hloubky s zemitými tóny cedrového a santálového dřeva. Vzrušující svěží vůně, která se ...

Axe Dry Dark Temptation tuhý anti-perspirant - 50ml

48,00 Kč
Tuhý anti-perspirant Vám poskytne 24hodinovou ochranu proti nepříjemnému pocení a zápachu. Axe Dark Temptation kombinuje subtilní vůni čokolády se svěžími gurmánskými vůněmi, včetně horké čokolády, žlutého a červeného ...

Axe Excite, pánský deodorant sprej - 75ml

95,00 Kč
Pánský deo sprej Axe Excite. Velmi příjemná svěží vůně. I muži mají možnost podtrhnout své charisma správnou vůní. V tomto směru rozhodně nejsou ochuzeni. Klíč k sebedůvěře je Axe Excite. Ženy totiž mají rády voňavé ...

Axe Dry Marine, tuhý anti-perspirant - 50ml

48,00 Kč
Tuhý deodorant pro muže Axe Dry Marine Vám pomůže zůstat svěží a energický po celý den. Okouzlující vůně tohoto deodorantu zanechá trvalý dojem na všechny okolo.

Axe Dry Gold Temptation, pánský antiperspirant - 50ml

48,00 Kč
Tuhý antiperspirant Vám poskytne 48 hodinovou ochranu proti nepříjemnému pocení a zápachu. Axe Dry Gold Temptation kombinuje vůni zeleného citrusu se sladkými tóny ovoce.

Axe Gold Temptation, pánský deodorant - 150ml

57,00 Kč
Axe Gold Temptation, pánský deodorant. Kombinace exotického koření s pižmem, vanilky a jantaru s čerstvou vůní citrusů a hrušky. Svádějte ženy s aurou ryzího zlata! Axe svěžest po celý den!

Axe Dry Black tuhý anti-perspirant - 50ml

48,00 Kč
Tuhý anti-perspirant Vám poskytne 48hodinovou ochranu proti nepříjemnému pocení a zápachu. Axe Black zaujme svěží expresivní vůní, která podtrhuje čisté mužství.

Axe Click Deodorant Body Spray - 150ml

57,00 Kč
Axe Click s velmi příjemnou svěží vůní. Deodorant inspirovaný nejlepšími a nejprodávanějšími světovými vůněmi. I muži mají možnost podtrhnout své charisma správnou vůní.